יום רביעי, 12 בפברואר 2014

כוורות

כוורות

כוורות הן כונניות המדפים האהודות והמועדפות ביותר כיום בעיצוב חדרי ילדים. כוורות יכולות להגיע בהרבה מאד צורות, בגדלים שונים של כל קופסה, כוורות יכולות להיות שישה קופסאות סימטריות שיוצרות מלבן שנוח להניח בכל מקום, והן יכולות להיות מעוצבות בצורת מדרגות, בצורת מעין משולש, הן יכולות לבוא בתוספת של מגירות או ללא מגירות בכלל, הן יכולות להיות בעלות רגליות, ללא רגליות, עם גלגלים או בלי, או שאפשר לתלות אותן על הקיר. כל היופי בכך שאתם רוכשים כוורות הוא שאתם לא צריכים לבחור את מה שיש בחנות ולהתפשר על פי מה שמוצג בחנות, אלא אתם יכולים להגיע לחנות עצמה, ולומר למוכר החנות איזה כוורות אתם מעוניינים לבית שלכם, איזה צורה אתם רוצים, כמה ריבועים כאלה אתם צריכים, האם אתם רוצים לשלב מגירות או דלתות ועוד ועוד. כך שכאשר אתם רוכשים כוורות, אתם למעשה מעצבים אותם כפי שאתם רוצים וצריכים.

כוורות אינן יפות ומתאימות רק לסלון הבית, אלא הן מתאימות במיוחד לחדרי ילדים. בחדרי ילדים יש צורך אחסון גדול מאד. לילדים יש הרבה ספרים, יש להם גם הרבה צעצועים ובמקום שהספרים שלהם יהיו ממוקמים בכוורת אחרת בחדר אחר ובמקום שהצעצועים שלהם יהיו מפוזרים בכל הבית, כוורות מאפשרות לכם גם לחסוך במקום וגם לרכז את כל הדברים במקום אחד. כפי שצויין, אפשר לשלב בכוורת גם מגירות או ארונות, כך שאפשר להכניס לשם את כל הצעצועים ובכך לשמור על הסדר.

אז אם גם אתם רוצים פתרון אחסון מושלם, ואתם רוצים לשדרג את כוננית הספרים הישנה שלכם, כדאי גם לכם ללכת לבחור ולעצב לעצמכם כוורות כאלה, שישמשו אתכם לכל שימוש שתרצו. כוורות הן נוחות לשימוש, נוחות לניקיון ואפשר לבחור אותן בצבעים שונים שיכולים להתאים גם למבוגרים, גם לנוער וגם לילדים.

אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.