יום ראשון, 16 בפברואר 2014

ריהוט ילדים

ריהוט ילדים

ריהוט ילדים ושולחנות כתיבה לנוער הוא מרכז היופי בדירה או בבית שלנו. בית שאין לו ריהוט ילדים מתאים, יכול להיראות שונה ולא מושך את העין כמו בית שיש לו ריהוט ילדים מתאים ועיצובי. יש כאלה שאינם מעוניינים לרכוש ריהוט ילדים  חדש, והם מוצאים ריהוט ילדים מיד שנייה בחנויות מיוחדות המשפצות רהיטים ומוגרות אותם במחירי מציאה. יש כאלה שמגדילים לעשות, ואינם זורקים את הריהוט ילדים הישן שלהם לרחוב, הם פשוט משפצים אותו באמצעות רפד או נגר והריהוט ילדים יוצא מושלם וחדש.  מי שאוהב ליצור, ימצא שזו עילות נהדרת לעצב את הריהוט ילדים בעצמכם ותראו כי כל מי שייכנס לביתכם ישאל מהיכן רכשתם את הריהוט ילדים המיוחד הזה.

סטיילינג אישי משלכם

יש כאלה שאהבה הגדולה שלהם הא ללכת לשוק הפשפשים ביפו, ולמצוא מציאות בתחום ריהוט ילדים. מי שאוהב את העתיקות והמציאות, לא רק שיחסוך בהוצאה גדולה, אלא ימצא את סוג הריהוט ילדים שידבר אליו ויתאים לחללים השונים בית. יש היום טרנד חדש של ריהוט ילדים מיד שנייה ואנו עדים לכך שהרבה חנויות קיימות בתחום שיפוץ ומכירה של ריהוט ילדים. מי שמבין בריהוט ילדים, יודע, כי ריהוט ילדים ישן יותר הוא הרבה יותר איכותי כי העץ הוא עץ מלא ומחזיק מעמד הרבה זמן. בחירת הריהוט ילדים השונה בבית חייב להיעשות בהתאם, אם למשל אתם מעוניינים לרכוש פינת אוכל יש לוודא כמה אנשים אתם מארחים ולפי כך למצוא את הגודל הנכון של השולחן. יש להתאים את הריהוט ילדים בפינת האוכל לסלון ולמטבח על מנת שתיווצר הרמוניה ואחידות בחללי הבית.

ריהוט ילדים חדר השינה

ריהוט ילדיםבחדר השינה חייב להתאים לחלל החדר. אם החדר קטן יש למצוא מיטה שתתאים לגודל וכן שאר הריהוט ילדים. בדרך כלל, יש להציב ריהוט ילדים מינימלי בחדר השינה וכך  הפריטים לא יבלעו בחדר. חשוב כי הצבעים של הריהוט ילדים בחדר השינה וכן הקירות והווילונות, יהיו רכים על מנת ליצור לעצמנו תחושה של רוגע. יש כאלה שאוהבים לקרוא בחדר השינה והם מעצבים הם פינת קריאה קטנה עם תאורה מתאימה. חדר השינה שלנו הוא המפלט שלנו מחיי השגרה ולכן אנו שמים דגש מיוחד בריהוט ילדים ובעיצוב הכללי שלו  וכן בשאר חדרי השינה של הילדים למשל.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.