יום חמישי, 20 בפברואר 2014

כונניות לחדרי ילדים

כונניות לחדרי ילדים

כאשר אנו מעוניינים לרכוש חדר ילדים, כמובן שנשים דגש על הפונקציונליות והעיצוב של חדר הילדים, והכי חשוב שימצא חן בעיני הילד שלנו. יש לשים לב במיוחד לפתרונות אחסון בחדר כמו כונניות לחדרי ילדים היות ולילדים יש הרבה חפצים והם נוטים לפזר אותם. חשוב ללמד את הילדים כבר מגיל קטן לסדר את חדרם כמו שצריך, על מנת שיוכלו למצוא כל דבר במקומו ושיהיה להם ולחבריו נוח להתארח בחדר. הרבה יותר קל להתרכז, כאשר החדר מסודר.  חשוב כי הריהוט יהיה איכותי ומעץ מלא כך שיחזיק מעמד להרבה שנים. ילדים אמנם יכולים לבחור עיצוב של חדר משלהם, אבל הם לא מומחים בסוג ואיכות של חומרים ופה בדיוק ההורים צריכים להיכנס לתמונה.

האסתטיקה והסדר בחדר הילדים

  חשוב כי הילדים ילמדו כבר מגיל צעיר שחדר מסודר הוא נעים יותר. על מנת לאפשר לחדר הילדים להיות מסודר, חשוב כ יהיו בו אמצעי אחסון נוחים כמו כונניות לחדרי ילדים שיוכלו לאחסן כמות יפה של חפצים כמו צעצועים, ספרים, ספרי לימוד ועוד. יש כאלה שאינם אוהבים להעמיס על חדרם ומעוניינים במראה מינימלי בחדר היו והחלל בו הוא קטן וכמה שיש פחות דברים בחדר כך יש סדר מופתי. כל רהיט ניתן לראות בבירור כאשר חדר הילדים אינו עמוס ויש כונניות לחדרי ילדים שהן תלויות בקיר ואינן תופסות מקום מיותר. חשוב כי בחירת החדר תיעשה יחד עם ההורים על מנת שהילד ירגיש כי משתפים אותו ומתחשבים בטעמו ודעותיו.                                                              

אחסון הספרים והמחברות בגילאי בית הספר

בגילאי בית הספר, חשוב כ הילד ימצא את המחברות, החוברות והספרים במקום אחד, לכן חשוב כי תהיינה כונניות תלויות בקירות שיקלו עליו את הסדר. ברגע שמלמדים ומשרישים את הסדר והניקיון אצל הילדים כבר מגיל צעיר, יהיה  הרבה יותר קל גם להורים וגם לילדים להתארגן במקום להוציא אנרגיות על סדר וניקיון. תנו לילד להחליט לגבי הצבעים של החדר למשל ותוכלו לייעץ לו אולי מה יתאים לצבע הקירות על פי הריהוט שבחר, כך תהיו יחד שותפים בעשייה כיפית של עיצוב חדר הילדים או הנוער.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.