יום ראשון, 23 במרץ 2014

ריהוט ואיבזור חדרי נוער

ריהוט ואיבזור חדרי נוער

חדר הנוער מתחיל להיראות כאשר הילד עוזב את הצעצועים ומתחיל להיות פעיל יותר בלימודיו. יש לתכנן מחדש את חדרם ולהפוך אותן לחדר נוער. חשוב למצוא ריהוט ואבזור חדרי נוער שיתאימו לנער או לנערה. בגיל הזה, הנער או הנערה מבינים כבר בעיצוב, ולבטח יש להם רעיונות של עיצוב או סגנון העיצוב בחדרם. חשוב כי החדר יהיה בצבעים רגועים יותר ושיהיה בו ריהוט ואבזור חדרי נוער שיתאימו לנערים ולנערות בגיל הזה. הרבה נערים מעוניינים למשל במיטה מתכווננת שהיא נוחה במיוחד לצפייה בטלוויזיה או לגלישה במחשב הנייד.  היום הטכנולוגיה  השתכללה וניתן למצוא מגוון רב ומיוחד של ריהוט ואבזור חדרי נוער. יש הרבה חברות רהיטים המציעות את חדר הנוער כיחידת קומפלט.

חדרי הנוער  - הרבה פונקציות בחדר אחד..

 בחדרי הנוער, יש הרבה פונקציות. חדרים אלה, משמשים ללימודים, לשינה, לאירוח חברים, לצפייה בטלוויזיה ולמשחקים במחשב וכמובן להכנת שיעורים. חשוב כי בחדר זה יהיה הכול, חשוב שהחדר לא יהיה עמוס מדי והווה סביבה נעימה ונוחה. חשוב כי בחדר תהיה כורסא או פופים המיועדים לאירוח של חברים. קל להרים את הפופים ולהזיז אותם למקומות שונים בחדר. הרהיטים בחדרי הנוער, הם מודולריים יותר. יש הרבה נערים המעוניינים כי ריהוט ואבזור חדרי נוער , יהיה בסגנון יפני שמתאפיין במיטה נמוכה, צבעים רכים וקווים ישרים ונקיים. על מנת לגרום למראה חם יותר בחדר הנוער, ניתן להוסיף שטיח ווילונות תואמים כך שהראה יהיה מושלם ואינטימי.


החשיבות של  שולחן הכתיבה בחדר הנוער

 אחד הפריטים המרכזיים בחדרי הנוער זה שולחן הכתיבה, המחשב וכמובן הספרייה. על שולחן הכתיבה הנער או הנערה מבלם הרבה זמן בלימודים או כשהם משחקים או גולשים במחשב. חשוב כי תהיה לנער פינת עבודה נעימה על מנת שיוכל להפיק תועלת מהלימודים. יש לשים לב שהכוננית או הספרייה תכיל את כמות הספרים. יש מבחר גדול של שולחנות כתיבה, כאלה העשויים מעץ מלא, שולחנות מודולריים שנשלפים וניתנים להזזה באמצעות גלגלים. חשוב כ שולחן הכתיבה לא יהיה ממוקם מתחת לחלון על מנת למנוע סנוור  וחוסר ריכוז בעת הכנת השיעורים או כשהנער או הנערה מכוננים למבחן.

אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.