יום רביעי, 9 באפריל 2014

מטבחים לילדים

מטבחים לילדים

במאמר זה נעסוק בחוויה מדהימה לכל ילד: קניית חדר שלם המדמה מטבח אמיתי ! החדר נועד לשימוש ילדים לתרגל את שפת העבודה במטבח ודפוסי עבודה נכונים ויעילים שיסייעו להם לכשיגדלו. המאמר יסקור בפניכם את כל תכולתם של מטבחים לילדים, תוך הדגשת הפונקציונליות של כל פריט ופריט. הפריטים יהיו כה קרובים למטבח האמיתי שלמעט ביצוע פעולות מסוכנות כמו שימוש בסכין חדה או עמידה מול כיריים גז רותחות – המטבח ייראה אמיתי לכל דבר ועניין:

הכיריים במטבח

מכילות סירים מובנים עליהם. בדגמי מטבחים לילדים של העת האחרונה ניתן לרכוש מנגנון המייצר את רעש השמן הרותח והמים הרותחים כאשר אין שום דבר חם או רותח בפועל והסירים נקיים מכל תוכן. הילדים יעמדו במטבח וידמו את עצמם מול הכיריים ה "רותחים".

מקרר המטבח

המקרר יכיל נורות חיווי אמיתיות אך ללא מנגנון קירור. מקרר של מטבחים לילדים הנו בגודל מעט יותר קטן ממקררים סטנדרטיים – בדרך כלל 3/4 מהגודל. בנוסף, מציע המקרר גם מקפיא ותאים פיקטיביים לאחסון ירקות. ישנם מקררים המכילים תא בשם CHILLER– תא שרמת הקירור שלו היא בין קירור סטנדרטי של מקרר לבין הקפאה והוא נמצא בין המקרר לבין המקפיא.

כיור המטבח

כיור של מטבחים לילדים מכיל רעש פיקטיבי של מים זורמים ואף פסל קטם המדמה את המים. כיור המטבח נראה כמו כיור סטנדרטי ומעוצב בדומה לשאר רכיבי מטבחים לילדים. צינורות מפלסטיק לדימוי פעולת חיבורו לצנרת מוצבים מאחוריו.

תנור המטבח

המטבח יכיל תנור שיעבוד באופן דומה לעבודתו של המקרר: יהיו נורות חיווי, יופק רעש קטן שידמה את פעולת החימום אך זה יבוצע ללא החימום בפועל. מטבחים לילדים מכילים תנורים שנראים כמו תנורי חימום של הפירמות הגדולות והידועות שמייצרות תנורים אמיתיים.

מדפי מטבח

מדפי מטבח צבעוניים מפלסטיק ומעל ייפרסו ברחבי כל הדגמים של מטבחים לילדים. על המדפים יהיו כל מיני כלים שידמו מתקני בזיקת תבלינים, נוזלים שונים המוצבים על גבי המדפים, ובקבוקי שמן קטנים לשימוש מהיר.

ארונות מטבח

במקביל לתנור ומתחת לכיור המדומה ייפרסו ארונות מטבח שניתנים לפתיחת ציר או הזזה. הארונות ייפרסו בכל החלק התחתום (ולעתים גם העליון) של מטבחים לילדים.

 

אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.