יום רביעי, 23 באפריל 2014

חדרי ילדים בעיצוב אישי

חדרי ילדים בעיצוב אישי

יש הרבה סגנונות של חדרי ילדים בעיצוב אישי. חדרי הילדים, אמורים לספק סביבה שתהיה בה ריכוז ויצירתיות לילדים בגילאים השונים. יש להתאים את הצבעים של החדר כמו למשל צבעים בגוונים רכים ומרגיעים ולהתאים את הרהיטים בחוכמה תוך מחשב לטווח של כמה שנים קדימה. יש הרבה הורים למשל, המעוניינים לעודד את הקריאה אצל ילדיהם והם יעצבו חדרי ילדים בעיצוב אישי תוך דגש על ספרייה עשירה שיניו בה מגוון רב של ספרים. חשוב שחדר הילדים לא יהיה צפוף מדי ויהיה בו מספיק מרחב. האחסון הים הוא מאוד חשוב  ויש למצוא פתרונות אחסון שיהיו נוחים לילד על מנת שילמד כיצד יהיה לו הרבה יותר קל לסדר את חדרו.

החשיבות של הריהוט בעיצוב האיש של חדרי הילדים

יש היום הרבה חברות או יותר נכון, יצרניות רהיטים שמתאימות את הריהוט לילדים, כמו למשל שימוש בחומרים טבעיים ועיצוב קלאסי של הריהוט שיוכל להתאים לילדים להרבה שנים. חשוב תמיד לשתף את הילד בעיצוב החדר על מנת שירגיש כי ג לו יש איזה שהוט טון וטעם אישי לגבי חדרי ילדים בעיצוב אישי. אם לילד יהיה טון בבחירת הריהוט והעיצוב האישי של חדרו הוא יהיה הרבה יותר יצירתי ועצמאי.  גם חדרי לדות ניתן לעצב היום באופן קל, היות ולילדות תמיד יש את הטעם שלהן והן יודעות בדיוק כיצד הן מעוניינות שחדרן ייראה.  חשוב כי לחדר הילדים יהיה מראה כיפי ומזמין. חשוב כי האיכות של הרהיטים תהיה גבוהה כי חדרי ילדים בעיצוב אישי עולים לא מעט כסף ואמורים שלשמש אות לכמה שנים טובות.

לעצב את חדר הילדים מבלי להוציא הרב כסף

לאחר כמה שנים כאשר הילד גדל, ניתן להוציא פריטים ישנים יותר ולהכניס לחדרו פריטים חדשים שיתאימו לצבעים ולריהוט שבחדר ובכך ליצור מראה עיצובי חדש מבלי להוציא הרבה כסף. היתרון של עיצוב חדר ילדים בסגנון אישי, חייב להיות במחשבה לעוד כמה שנים ולא לרכוש למשל חדר ילדותי מדי שבסופו של דבר, נצטרך להחליף את כולו, דבר שיעלה לנו הרבה כסף מיותר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.