יום ראשון, 24 באוגוסט 2014

וילונות לחדרי ילדים במבצע

וילונות לחדרי ילדים במבצע

במאמר זה נדון ברכישת וילונות ילדים. לילדים ישנם סוגים רבים של וילונות אשר ניתן לרכוש עבור החדרים שלהם. במאמר זה נסקור מעט וילונות אשר מומלץ לרכוש עבור ילדכם לשיפור העיצוב וחווית השהות בחדר הילדים וחשוב מכך ליצירת עניין וערך מוסף עבור הילד.

וילונות גלילה מעוצבים

וילונות גלילה יכולים להירכש עבור חדרי ילדים במרקם עיצובי מיוחד לחדרים אלו. ישנם וילונות אשר מעוצבים באמצעות דמויות מצויירות וציורי בעלי חיים המותאמים במיוחד לילדים. לעומת זאת ישנם וילונות חלקים בעלי גוון צבע המתאים לחדרי ילדים: למשל וילונות לחדרי ילדים בעלי גוון ורדרד בהיר. וילונות גלילה מבד משמשים חדרי ילדים רבים כפתרון הצללה קל ויעיל לשימוש.

וילונות ציר

ניתן לרכוש וילונות ציר צבעוניים אשר נעים על גבי ציר עליון. אלו וילונות דו כנפיים בעלי 2 כנפיים שנעות זו בניגוד לזו. חשוב לשים לב לעיצוב הוילון, התאמתו לשאר חלקי הבית ויצירת מוצר אשר יתיישב בצורה אופטימלית עם מראה החדר. חשוב מאד להקפיד על הצבה נכונה של הוילונות הללו, ללא התקנה עקומה של מוט הציר. במידה ואינכם בטוחים בתהליך, ניתן להזמין בעל מקצוע לביצוע התקנה זו.

מחפשים חברה איכותית לעיצוב וילונות לחדרי ילדים? חברת מובילה את קו העיצוב המותאם אישית לכל חלל מגורים, חדרי ילדים או חדרי שינה. כל המוצרים של פרימוורה מעוצבים בהתאמה אישית מושלמת עם מיטב החומרים וייבוא מקורי של אורגון בישראל.

אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.