יום שלישי, 2 בספטמבר 2014

סורגי בטיחות לילדים

סורגי בטיחות לילדים

בטיחות הילדים תמיד נמצאת בראש סדרי העדיפויות שלנו כהורים. על מנת להתאים את הבית לילדים, יש להתקין סורגי בטיחות לילדים של חברת הסורגים המובילה. יש סורגים העשויים מחומרים פולימריים חזקים. ההתקנה של סורגי בטיחות לילדים היא קלה. חשוב לא לסמוך רק על התריסים והחלונות בבית, היות וכבר היו הרבה מקרים של נפילת ילדים מחלונות גבוהים. גם העלות של סורגי בטיחות לילדים היא גבוהה, וישנה בעיה למשל של הורים השוכרים דירות ואינם מוכנים להשקיע סכום גבוהה על סורגים בדירה שהיא לא שלהם. יש גילאים של ילדים הנמצאים ברמת סיכון גבוהה, מדובר על ילדים קטנים עד גיל 5. גם בקרב ילדים גדולים יותר כמו ילדים עד גיל 10, ישנה רמת סיכון אך יותר שכיחה.

הסכנה הגוברת של נפילות ילדים בגלל הבנייה לגובה

בגלל המחסור בדיור בארץ, בעשרים השנים האחרונות החלה בנייה מואצת יותר לגובה. רוב הבניינים הם גבוהים יותר, ולכן הסכנה של נפילת ילדים מקומות גבוהות היא שכיחה יותר. היום, הרבה הורים כבר מודעים לחשיבות של התקנת סורגי בטיחות לילדים.  ברוב מקרי הנפילה של ילדים מהקומות הגבוהות, לא היו סורגי בטיחות לילדים.  בישראל, אין חוק של התקנת סורגי בטיחות לילדים, אבל יש קבלנים שמתקינים סורגים כבר בבניית בניין המגורים. החובה היא לעמוד בתקן הישראלי. בחו"ל למשל, בניו יורק, הייתה תכנית גדולה וקמפיין שנועד להזהיר את ההורים מפני נפילה של ילדיהם. בשנת 1976, יצא חוק המחייב הורים לילדים קטנים להתקין סורגים. בעקבות הקמפיין והחוק, הייתה ירידה משמעותית במקרי נפילה מקומות בקרב הילדים.

היתרון הגדול בהתקנת סורגי בטיחות לילדים

היום, ניתן למצוא סורגים שהם דקים יותר ובעלי מראה אסתטי. יש הרבה שלא אהבו להתקין סורגים, בגלל ההרגשה של מחנק וסגר, אך היום ניתן בהחלט למצוא סורגים מעוצבים. אשר אתם מעוניינים להתקין סורגים, למען בטיחות ילדיכם ולהיות בראש שקט כאשר אתם נמצאים בעבודה או מחוץ לבית בכלל, חשוב כי הסורגים יהיו בעלי תו תקן המותאם לישראל. יש לוודא כי מתקין מטעם החברה או המסגרייה ממנה הזמנתם את הסורגים יגיע להתקין את הסורגים.

אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.