יום חמישי, 24 בספטמבר 2015

חדרי ילדים ונוער בעיצוב אישי

חדרי ילדים ונוער בעיצוב אישי

ידוע כי חדרי ילדים ונוער בעיצוב אישי אשר נקבע על ידיכם במשפחה מעניקים את כל היתרונות עבורכם, שכן גם הילדים יוצאים נשכרים וחשים שייכות לחדר אותו עיצבו, וגם אתם – כבעלי הבית יכולים להיות בטוחים שהבית מעוצב באופן יוניקי המייחד אך ורק אתכם. יחד עם זאת, ישנם מספר כללי אצבע אשר כדאי לשים לב אליהם לפני שבוחרים את מראהו של חדר הילדים שלכם.

התייעצות עם משווק מקצוען אשר מספק מידע עיצובי מתקדם

זהו תנאי חשוב ביותר אשר יכול לנבא את איכות הרהיטים העתידית שלכם. משווק מוצלח גם יידע להעמיד עבורכם צוות מעצבים מן המעלה הראשונה וגם לספק לכם רהיטים עמידים לחדרי ילדים ונוער, ורהיטים שילדיכם ייהנו להשתמש בהם בכל פעם שהם נכנסים לחדר. כך, למשל, עבור חדרי ילדים פינות היצירה נחשבות קריטיות להתפתחותם וגם להסבת הנאה עבורם במיוחד כשהם קטנים ומתחילים לצייר, לצבוע ולשחק במשחקי כדור שונים. עבור חדרי נוער חשוב לרכוש מיטות מפנקות בעלות מזרונים מלטקס, או מיטה מתכווננת שתוכל לווסת את המזרון שלה בחלקים על מנת להגיע לשיפועים שונים. בחנות מקצועית ידעו להתאים לכם את המוצרים המובילים בענפים אלה: מובילים בבטיחות, מובילים בעיצוב ומובילים בעמידותם לטווח הארוך.

ידע כללי בעיצוב החדר - פרטים שחשוב לדעת

חדרי ילדים ניזונים בעיקר מצבעי פסטל אך אנו סבורים כי הצמדות לצבעים כמו כתום או חום כצבעים נוספים לקירות הלבנים יאפשרו שימוש בחדר גם כשהילד יגדל, בעוד שימוש בצבעים כמו הצהוב הבהיר או הוורוד עלולים לגרום לילד הגדול שלכם להחשיב את החדר כילדותי מה שיצריך צביעה ותכנון מחדש. לכן, טוב תעשו אם תיצמדו לצבעים ה- "בוגרים" כבר כעת בינקותו. אם בכל זאת החלטתם לפנק אותו בחדרים מרובי גוונים – חשוב שזה יתבטא בעיקר במוצרים הנלווים והניידים כמו בובות, פינות יצירה ומשחקים נישאים שונים.

פרטים על חדרי נוער

בחדר נוער חשובים מאד הפריטים הבאים כחלק מהנוף הכולל:

* מיטת נוער כפולה סטטית או מתכווננת. בן נוער כמו גם ילדה בגיל כזה אוהבים מאד לארח את חבריהם.

* שולחן כתיבה עתיר התקני אחסון לספרים, מחברות וכלי רישום שונים.

* התקני תאורת לילה, כולל מנורה צמודת-מיטה, רצוי שיתלווה אליה מפסק דימר לוויסות עוצמת האור.

אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.