יום שלישי, 12 בינואר 2016

המדריך משחקי קופסא לילדים ונוער

רכישת משחקי קופסא כיום הרבה יותר קלה ונוחה מן העבר. ניתן לבצע את הבחירה ואת הרכישה באתר אינטרנט מסודר בו תוכלו למצוא את כל מגוון המשחקים עליו חשבתם. צריכת משחקי קופסה, ילדים ובני נוער יקרים, דורשת מכם להכיר מספר נתונים על המשחק: הפירמה שלו, הגילאים להם הוא מיועד, מה בתכולת המשחק (במידה ואינכם יודעים), ולבסוף – לדעת כמה המשחק עולה וכמובן – לבקש רשות מההורים לקנות אותו. כך תעשו את כל התהליך נכון.

הכרת פירמות של משחקים

אם המטרה שלכם היא, למשל, לרכוש משחק בצורת בית מגורים עם ילדים בתוכו, צריך להכיר את הפירמות המייצרות משחק כזה: פליימוביל למשל. זה מצריך אתכם להיכנס למחלקה של הפירמה הזו באתר, לחפש שם ולמצוא את שביקשתם. יודעים על עוד פירמות שמייצרות את זה? שווה לכם ללחוץ CTRL Tלפתוח לשונית חדשה, להיכנס שוב לאתר הבית והפעם להיכנס לפירמה האחרת ולהשוות למשחק שלה.

הכרת טווח הגילאים

הכרת טווח הגילאים חשובה במיוחד כדי שאתם לא תתאכזבו. אם אתם בני 3 או 4 סביר שתרצו פשוט משחק נחמד לשחק בו בשעות הפנאי, אבל אם אתם בגילאים כמו 12-15 סביר שתבקשו כבר משחק שיש בו מעט אתגר: משחק קופסא מחשבתי, למשל. בשביל לנבא מי הוא מי צריך לקרוא את טווח הגילאים אבל כמובן לא להקל ראש גם בקריאת הנתונים של המשחק ומה הוא כולל.

הכרת תכולת המשחק

חשוב לצפות הכל עמוד אינטרנט המציג את תכולת המשחק. זה היתרון שלכם כצרכני אינטרנט על פני צרכני חנות, שכן בחנות לא תמיד ניתן לפתוח ולהציג כל דבר, ובאינטרנט המשחק מצולם מכל הזוויות ולא תפספסו אף מידע וויזואלי. על כן, יהא זה בזבוז את לא תחקרו מהו המשחק שאתם קונים אלא תסתמכו ישר על הכתוב, על תווית המחיר ותלכו ישר לאזור התשלום.

התשלום על המשחק

יש לבדוק כמה המשחק עולה, והאם יש אפשרויות תשלום (למשל ביצוע עסקה בתשלומים). יש למסור את המידע להורים, לקבל את הסכמתם, אבל אל תדאגו: גם אם הם לא הסכימו ניתן לשמור את העבודה שעשיתם בסל הקניות שלכם ולחזור אליו בכל עת שההורים יחליטו לשנות את דעתם ולקנות לכם את המשחק. כמובן שבמידה והם מסכימים לקנות מומלץ לתת להם לשבת ליד המחשב ולתת להם להשלים את התהליך.

אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.